ברוכים הבאים לאלבורג

מלונות באלבורג

מלונות באלבורג- מעוזם העתיק של הויקינגים...


קצת על אלבורג

אלבורג היא עיר מעניינת בצפונה של דנמרק.

דנמרק היא מדינה בצפון אירופה, הדרומית מגוש המדינות של סקנדינביה.
זוהי ארץ לא גדולה אך יפהפיה, הרחק מ'ההמולה' של מרכז אירופה. העם הדני היה ידוע באומץ ליבו כבר בתקופות הקדומות, כאשר בימי הביניים המוקדמים התארגנו אנשיו יחד עם המדינות השכנות לבלימת ההתפשטות של האימפריה הפרנקית של קרל הגדול ואף יצאו למתקפות משלהם ברחבי אירופה (הם היו ידועים בשם 'ויקינגים'). 

גם בעת החדשה גילו הדנים אומץ רב כאשר על אף שנכבשו ע"י הנאצים במלחמת העולם השנייה, הם התעקשו לשמור על זכויות הפרט גם תחת הכובש הדורסני ואף הבריחו במבצע הצלה מדהים את אלפי יהודי דנמרק לשוודיה השכנה (הניטרלית) מעשה שזיכה את העם הדני כולו בתואר 'חסיד אומות העולם'.

העיר שלנו שוכנת מ2 צדדיו של מיצר לימפיורד שמפריד בין המדינה לחלק הצפוני שבה.

זוהי עיר יפה וצנועה, המונה אוכלוסייה של כ100,000 תושבים והיא הרביעית בגודלה בדנמרק. העיר נוסדה בימי הביניים, והיוותה אחד הבסיסים של הלוחמים הויקינגים האגדתיים שיצאו מנמל העיר באניותיהם למסעות הכיבושים וההתיישבות שלהם ברחבי אירופה.


מה יש לראות

באולבורג יש מרכז חשוב של תעשייה והייטק, ובשנים האחרונות, בעקבות הקמת האוניברסיטה בעיר, נוסף לעיר מרכז אקדמי ואוכלוסייה צעירה ומשכילה.

הרושם המתקבל מעיר זו הוא של מקום מרוחק וקסום, מעבר לצפיפות ול'רעש' של אירופה המרכזית. שם, באווירה פסטורלית ושקטה, עם נופים מרהיבים וים מדהים אפשר לנקות את הראש, להתבשם מהאוויר הנקי והנעים (בקיץ הטמפרטורה הממוצעת היא רק 16 מעלות צלזיוס!) ולנפוש בשלווה.

באלבורג תוכלו לבקר בגן החיות היפהפה, במגוון המסעדות ואתרי הבילוי, להתפעל מהמבנים העתיקים הבנויים בסגנון הנורמני ולהתרשם מהאדיבות והארת הפנים של התושבים.


המלונות באלבורג


בעיר אלבורג, דנמרק, ישנם מספר מלונות מעניינים. חלקם מעוצבים בסגנון ימי ביינימי וחלקם כמלונות מערביים לכל דבר. מערכת התחבורה בעיר מפותחת ומתקדמת וקל להגיע ממקום למקום, לכן בחירת מיקום המלון מבחינה זו היא פחות משנה. העיקר הוא שתבחרו מלון שעונה על הסטנדרטים שלכם, מספק לכם חווית שהות נעימה ובמחיר טוב.

אצלנו בטרוולאור תמצאו את כל המלונות באלבורג בכל הרמות, ובהזמנה הזולה ביותר באחריות!

אז אם אתם מבקרים באלבורג, בין אם לנופש, נסיעת עסקים או כתחנת מעבר, נצלו את האפשרות להזמין מלון בזול ונצלו את הזמן ואת הכסף שתחסכו לטייל בפנינת הצפון הזו ובאתריה ולהרוויח חוויה מהנה ומרגיעה.

חופשה טובה מתחילה בחיסכון, החיסכון מתחיל אצלנו!

ותיהנו!