ברוכים הבאים ללינדוס-Vlycha

מלונות בלינדוס-Vlycha

מלונות בלינדוס

לינדוס, ליהנות מטיול ברחובות ציוריים, חוף יפיהפה ונוף עוצר נשימה

בלינדוס, כפר תיירותי באי היווני רודוס, אתר נופש אידיאלי -  תזכו לחופשה מהנה במיוחד בחוף קסום ויפיהפה עם לגונה בצבע טורקיז צלול, גדוש במסעדות, בתי קפה, טברנות, חנויות. תוכלו כמובן גם ליהנות מטיולים, צלילה ושנירקול. 

טרוולאור מציעה לכם את החופשה החלומית הזו, במחירים המתאימים לכל כיס!
 

מה אפשר לעשות בלינדוס ?

לינדוס זה הוא כפר  קטן אשר נבנה עוד בימי הביניים.
הכפר בנוי על צלע הר תלול, אפשר לטייל בו ברגל.  הנוף ממנו - עוצר נשימה, צופה אל הים האגאי, החוף בלינדוס נחשב לאחד היפים בחופי יוון! 

הכפר לינדוס בנוי משבילים מתפתלים בין בתים קטנים מסוידים בלבן על פי המסורת. זה מהנה מאוד לקחת מפה מהלובי במלון ולטייל בין סימטאות הכפר. אחד האתרים התיירותיים ביותר בה הוא האקרופוליס,
מבצר מרשים ביותר שניבנה מעל העיר, עוד לפני הספירה, אפשר להגיע אליו
בטיפוס ברגל או ברכיבה על חמור!  מהאקרופוליס תוכלו לצפות בנוף
המרהיב של המפרץ, וגם לראות את שרידי האמפיתיאטרון העתיק שנחצב
למרגלותיו, בדרך לאקרופוליס תוכלו לעבור ולראות את  החומות העתיקות לאורך הכפר.


מחוץ ללינדוס

כמו כן, מלינדוס- Vlycha תוכלו לצאת לטיולים נוספים באתרים שונים שבאי רודוס, כמו למשל עמק הפרפרים, שבעת המעיינות, וכן בכפרים קרובים באיזור כמו דמיליה, אמבונאס וסיניה, אפשר בנוסף לצאת לטיולי אופניים באיזור הירוק.


החופים בלינדוס

אחד החופים היפים שיש בלינדוס- Vlycha הוא סנט פאולס ביי  -  מפרץ ציורי שיש בו חוף גדול עם חול זהוב, כיסאות ושימשיות, מסעדות, בתי קפה,  זהו חוף המתאים מאוד לשנירקול וצלילה. יש בלגונה גם טבעת טבעית שהטבע יצר ובה מעין בריכה סגורה – כדאי מאוד להשתכשך בתוכה!   


הזמנת מלון בלינדוס

כשאתם מזמינים מלון בלינדוס - Vlycha , אנא וודאו שהמלון נימצא בכפר או קרוב לחוף, שלא יהיה מבודד מידי מהמרכז. תוכלו להזמין דרך  טרוולאור מלונות בפר לינדוס בדרגת 3 – 4 כוכבים, עם בריכות, מסעדות וחוף מסודר. 

אחד המלונות המומלצים שתוכלו להזמין דרכינו הוא מלון Mareblue Lindos Bays   - מלון גדול ויפה, ידוע בשירות איכותי, על חוף Vlycha . אם תרצו להזמין חופשה משפחתית בכפר נופש הכולל בריכות, מגלשות מים, מסעדות, ספא ועוד, מומלץ להזמין את מלון Lindos Royal Vilage

ולסיכום, אם תזמינו חופשה דרך טרוולאור במלונות לינדוס-Vlycha , תוכלו ליהנות מאירוח ברמה גבוהה, נוף קסום, קייט, ים ובריכה והכי חשוב מנוחה ושלוות נפש - כל זאת במחירים הוגנים ביותר, כי בטרוולאור נעשה ככל שניתן כדי שלקוחותינו יהיו מרוצים!