ברוכים הבאים לאג'מר

מלונות באג'מר

קצת על העיר אג'מר

העיר אג'מר נמצאת במדינת רג'סטאן אשר בצפון-מערב הודו והגדולה שבכל מדינות הודו. היא עיר מלאת חיים השוכנת לשפת האגם השקט אנה סאגאר ומוקפת בגבעות. בדרך כלל תיירים חונים באג'מר בדרכם לפושקר, אך אין להמעיט בחשיבותה מאחר ובה יש את הקבר של הקדוש המוסלמי והיא מוקד עלייה לרגל בשביל המוסלמים בהודו.  משמעות שמה היא "מדינת המלכים" רגאה פרושו מלך. בירת מדינה זו היא העיר ג'איפור.שטח מדינה זו גדול מאוד ובו גם מדבר בשם "תאר" המשתרע על רוב שטחה, קיימים גם אזורים עם מתאר שונה כגון גבעות וצמחיה אך אלו מועטים לרוב. העיר מוסלמית ברובה ולכן שונה מחלקים אחרים במדינה. העיר כמו מקומות רבים בהודו מלאה רכבי ריקשה (שני גלגלים מאחור ואחד מקדימה), וכן אופנועים, זהירות!! יש לזכור שחוקי התנועה הם בגדר המלצה בלבד!

אטרקציות באג'מר

 עיר זו יכולה להוות מעבר בלבד בדרך לפושקר אך מי שיחליט לראות לתוכה, ייווכח כי היא צופנת לו רבות,  יש אומרים שאפשר לסייר בכל העיר ברגל ולעבור בין כל האטרקציות! מוכנים? אז בואו נתחיל: יש לכם משאלה? דבר שרציתם? עצרתם במקום הנכון, בעיר זו ישנו היכל קבורה (דארגה  – (Khwaja)

* אפשר ללכת לאגם המלכותי אנה סגאר (שפרושו האגם המלכותי)

* אגם יפה נוסף באזור שמו פויי-סגאר (Foy sagar)

* מקום שיכול לעניין אתכם הוא המוזיאון הממשלתי בעיר שהוא בעצם        ארמונו של המלך אכבר.

* יש גם מקדש יפה בשם "מקדש נאסיאן" שפרושו המקדש האדום של
הגיני המפורסם נאסיאן, בתוכו תראו את עולם הזהב עפ"י הדת הג'ינית וינסו להתרים אתכם "קצת", נהגו בסבלנות, המקום נמצא בתוך העיר העתיקה מרובת ההמולה, עוגות רובות ומיוחדות, מוזמנים לנסות, מיני מאפה, לחם כמו הצאפטי ההודי אך גדול בהרבה. 
לא רחוק משם בניין ארכיטקטוני מיוחד הקרוי אדאי קה גונפרה... ואם שכחנו להזכיר אז גם פרות יש שם... כן בטח נפגשתם כבר.

תחבורה באג'מר

בעיר יש אין-סוף ריקשות ממונעות וריקשות אופניים ועגלות מיוחדות הרתומות לסוסים.

מלונות באג'מר

אחרי כל היום הגיע שעת המנוחה, אז מה הדרך הכי טובה לכך, ראשית אצלנו כבר תכינו הכל מראש, יש מפה שתמקם אתכם בדיוק בסיום המסלול, אך בכל אופן בכל הודו יש ריקשות רבות שישמחו להסיע אתכם לכל מקום שתרצו, לכן הזמנה מראש היא נבונה, אך לתרמילאים
"שזורמים" מומלץ להגיע ולאחר הסיורים לחפש קצת מרחק מהמקומות הסואנים בכדי לפתוח בוקר שליו עם רעשים מינימליים... 
על מנת להפוך את החופשה למשתלמת אפילו יותר, עשו את הצעד הראשון כבר כעת והזמינו כאן את המלון שבחרתם במחיר הזול ביותר. בכסף שתחסכו תוכלו לבקר בעוד מסעדות ומקומות בילוי, הרבה יותר ממה שתכננתם וחלמתם! באופן כללי, חשוב לדעת שהמיקום של המלון שתבחרו הינו פרמטר מאוד חשוב. מלון שממוקם טוב הוא מלון שנמצא קרוב למרכז העיר , למרכזי תרבות שונים , מוזיאונים ואטרקציות שונות. בכל מלון ניתן לקבל ייעוץ על מסעדות , מקומות בילוי וכד' אנחנו בטרוולאור מתחייבים להעניק לכם את המחירים הזולים ביותר בהזמנת מלונות בארץ ובחו"ל.

האסטרטגיה שלנו פשוטה - להרוויח מעט ולמכור הרבה.

להשוואת מחירים ובחירת מלון - פשוט חזרו למעלה ושם תוכלו להזין את התאריכים הרצויים ותקבלו את המלונות בעיר,לאחר שתבצעו את החיפוש - שימו לב שישנה אפשרות מצד ימין לערוך סינון ובו תוכלו לבחור מהי רמת המלון שאתם רוצים מבחינת מס' הכוכבים,טווח מחירים המתאים לכם וסוג האירוח (לינה בלבד,שירות עצמי,לינה וארוחת בוקר,חצי פנסיון,פנסיון
מלא,הכל כלול).

הזמינו חופשה באחד מהמלונות באג'מר שבהודו ותיהנו

מחיסכון גדול וממחירים אטרקטיביים במיוחד.

בתי מלון באג'מר זה טרוולאור!!

מאחלים לכם חופשה קסומה נעימה וחלומית צוות טרוולאור!!